Archiwum lipiec 2016


lip 21 2016 Strona firmowa PressMann.pl
Komentarze: 0

O Nas

Przeczytaj o firmie

Witamy na naszej firmowej stronie internetowej. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod telefonem jak i pocztą email, odpowiemy na wszystkie pytania.

Pneumatyka

Przeczytaj o pneumatyce

Specjalizacją firmy PressMann jest pneumatyka, czyli technika wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. W naszej ofercie odnajdą Państwo nie tyko znakomitej jakości sprzęt taki jak na przykład narzędzia, siłowniki czy armaturę przyłączeniową, szybkozłącza, bloki uzdatniania, osuszacze chłodnicze, stacje przygotowania powietrza, narzędzia pneumatyczne, sprężarki tłokowe i śrubowe, itp. Proponujemy także szeroki zakres usług z tego obszaru obejmujący nie tylko profesjonalny serwis urządzeń, ale także zaprojektowanie, wykonanie oraz walidację kompletnych instalacji dopasowanych do warunków Państwa zakładu pracy. Stale podnosimy swoje umiejętności oraz wiedzę z ogólnie pojętego obszaru jakim jestpneumatyka.

 

Instalacje sprężonego powietrza

Kompleksowa realizacja

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i walidacją instalacji pneumatycznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych programów i wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą precyzję działań i doskonale działające systemy.

 

Kompresory i sprężarki

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny

Proponujemy Państwu wysokiej klasy kompresory pochodzące od renomowanych producentów Atmos, ABAC, Metabo, Rotar. W naszej ofercie dostępna jest sprężarka tłokowa, śrubowa i łopatkowa a także bogaty wybór części, akcesoriów oraz sterowników.

 

Narzędzia pneumatyczne

Profesjonalny sprzęt

Sprzedajemy nowoczesne narzędzia pneumatyczne. Proponujemy między innymi sprzęt takich firm jak Asta, Shinano, Fuji czy Satra, które cechuje niezawodność i wydajność działania nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Kompresory i sprężarki śrubowe

Dla wymagających

Powstałe na bazie solidnych i wysoko jakościowych komponentów kompresory śrubowe cechuje długa żywotność i doskonałe działanie. Każda sprężarka jest ponadto przyjazna dla środowiska, co zwiększa korzyści jej wykorzystania.

 

Sprężarki i kompresory tłokowe

Zastosowania domowe i warsztatowe

Doskonałe parametry techniczne sprężarki tłokowej powodują, że działa niezawodnie przez długi czas. Nasze kompresory łączą w sobie wydajność i funkcjonalność, a udostępniamy je zarówno w wersji olejowej, jak i bezolejowej.

 

Serwis

Diagnoza i naprawa

Na miejscu prowadzimy własny serwis oferowanych sprężarek i narzędzi pneumatycznych, fachowe doradztwo techniczne. Prowadzimy autoryzowany serwis sprężarek firmy Atmos.

 

Zawory pneumatyczne

Jakość wykonania

Nasze nowoczesne zawory pneumatyczne mają szerokie zastosowanie w różnych instalacjach. Dzięki temu, że do ich produkcji zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały, mogą pracować w zróżnicowanych warunkach. W celu umożliwienia odbiorcom dokonywania bezpośredniego zakupu prowadzimy biuro techniczno – handlowe, oferujące do natychmiastowej sprzedaży podstawowy asortyment towarowy.

 

Wynajem sprężarek

Wysoka jakość

Oferujemy wynajem/wypożyczenie sprężarek i kompresorów różnej mocy i pojemności. Cena za dobę zależy od długości wypożyczenia i wielkości sprężarki (modelu). Umowa najmu i dostarczenie sprężarki odbywa się w trybie natychmiastowym.

lip 21 2016 Sklep pneumatyczny Pneumatyka.eu
Komentarze: 0

Sklep PressMann pneumatyka oferuje sprężarki, kompresory, zawory, reduktory – narzędzia pneumatyczne oraz instalacje sprężonego powietrza.

pneumatyka-eu-1446809456

Sklep z pneumatyką

lip 21 2016 Instalacje Pneumatyczne
Komentarze: 0

Firma PressMann powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie techniczne jej założycieli w technice sprężonego powietrza, mechanice precyzyjnej, projektowaniu i wykonawstwie konstrukcyjnym.
Podstawowym zakresem naszego zainteresowania jest pneumatyka czyli technika wykorzystania sprężonego powietrza w automatyzacji procesów produkcyjnych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo elementy hydrauliki siłowej oraz automatyki przemysłowej.

W ramach prowadzonej działalności oferujemy wysokiej klasy produkty renomowanych i liczących się w tej dziedzinie firm polskich i zagranicznych.
W ofercie naszej posiadamy duży asortyment typowych elementów pneumatyki siłowej, hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej oraz szeroką gamę armatury przyłączeniowej, szybkozłącza, bloki uzdatniania, osuszacze chłodnicze, narzędzia pneumatyczne, sprężarki tłokowe i śrubowe, itp.
Wykonujemy przewody ciśnieniowe pneumatyczne i hydrauliczne wedle potrzeb klienta.
Opieramy się w swojej dziedzinie na dostawcach gwarantujących dobrą jakość produktów, rzetelność dostaw, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oferowany przez nas sprzęt techniczny posiada, o ile wymaga tego prawo polskie, odpowiednie dopuszczenia oraz krajowe certyfikaty bezpieczeństwa.
Jakość wszystkich wyrobów jest przez nas oceniana przed wprowadzeniem do sprzedaży, co daje gwarancje użytkownikowi dokonania właściwego zakupu.
Na miejscu prowadzimy własny serwis oferowanych sprężarek i narzędzi pneumatycznych, fachowe doradztwo techniczne, projektujemy i wykonujemy instalacje sprężonego powietrza oraz układy pneumatyki, hydrauliki i automatyki dla producentów maszyn.
W celu umożliwienia odbiorcom dokonywania bezpośredniego zakupu prowadzimy biuro techniczno – handlowe, oferujące do natychmiastowej sprzedaży podstawowy asortyment towarowy.

 

instalacje_pneumatyczne

Instalacje pneumatyczne

lip 21 2016 Zawory pneumatyczne AZ Pneumatica
Komentarze: 0

Nasze zawory elektromagnetyczne zawory pneumatyczne mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu takich jak: petrochemia, gazownictwo, ciepłownictwo, przemysł spożywczy, ochrona środowiska i wiele innych, gdzie wymagane są wysokie temperatury oraz wysokie ciśnienia. Nasze zawory przystosowane są do pracy w ciężkich warunkach. W naszej ofercie znajdą Państwo zawory pneumatyczne następujących producentów: